Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz utylizacji oraz nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Dział do spraw bezpieczeństwa żywności

 

Paweł Walęcik

wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

kierownik ds. kontroli

tel. 25 632 64 59 w.38

e-mail: walecik@wiw.mazowsze.pl

 

Dorota Pilich

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.16

e-mail: pilich@wiw.mazowsze.pl

 

 

Joanna Adamkiewicz

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.19

e-mail: adamkiewicz@wiw.mazowsze.pl

 

Marcin Bareja

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.18

e-mail: bareja@wiw.mazowsze.pl

 

Beata Florczak

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w. 16

e-mail: florczak@wiw.mazowsze.pl

Milena Masłowska

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w. 18

e-mail: maslowska@wiw.mazowsze.pl

Agnieszka Topyła

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w. 19

e-mail: topyla@wiw.mazowsze.pl

 

Dział do spraw pasz, utylizacji oraz nadzoru farmaceutycznego

 

Stanowiska do spraw pasz i utylizacji

Ewa Kunaszyk

wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

tel. 25 632 64 59 w.82

e-mail: kunaszyk@wiw.mazowsze.pl

 

Michał Batowski

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

tel. 25 632 64 59

e-mail: batowski@wiw.mazowsze.pl

 

Anna Rumińska

starszy inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

tel. 25 632 64 59

e-mail: ruminska@wiw.mazowsze.pl

 

 

Stanowiska do spraw nadzoru farmaceutycznego

 

Agata Madeja

starszy inspektor weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59 w.48

e-mail: madeja@wiw.mazowsze.pl

 

Paweł Gałat

starszy inspektor weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59 w.67

e-mail: pgalat@wiw.mazowsze.pl

 

Aleksandra Żak

inspektor weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59 w.48

e-mail: a.zak@wiw.mazowsze.pl

 

Metadane

Data publikacji : 30.11.2011
Data modyfikacji : 06.10.2020
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dariusz Nurzyński
Osoba udostępniająca informację:
Dariusz Nurzyński Administrator strony BIP
Osoba modyfikująca informację:
Dariusz Nurzyński

Opcje strony

do góry