Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Marzena Jędrzejewicz-Jurzyk

wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59

e-mail: jedrzejewicz@wiw.mazowsze.pl

 

Monika Skowron

wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.76

e-mail: skowron@wiw.mazowsze.pl

 

 

 

Urszula Gałat

starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.89

e-mail: galat@wiw.mazowsze.pl

 

Paulina Kowalik

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w 77

e-mail: kowalik@wiw.mazowsze.pl

 

Ewa Korzeniewska

 

inspektor weterynaryjny ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności

tel. 25 632 64 59 w.86

e-mail: korzeniewska@wiw.mazowsze.pl

Anna Kudelska

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.80

e-mail: kudelska@wiw.mazowsze.pl

 

 

Urszula Tywoniuk

inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.73

e-mail: tywoniuk@wiw.mazowsze.pl

Anna Łubkowska

starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.45

e-mail: lubkowska@wiw.mazowsze.pl

Andrzej Kanabrodzki

 inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.81

e-mail: kanabrodzki@wiw.mazowsze.pl

 

Mariusz Rawa

starszy inspektor weterynaryjny ds. higieny materiału biologicznego

tel. 25 632 64 59 w.84

e-mail: rawa@wiw.mazowsze.pl

Sylwia Popiołek-Kobylarz

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.93

e-mail: kobylarz@wiw.mazowsze.pl

Karolina Frelek

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.93

e-mail: frelek@wiw.mazowsze.pl

 

 

Sylwia Zalewska-Moroń

starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.70

e-mail: zalewska@wiw.mazowsze.pl

Metadane

Data publikacji : 30.11.2011
Data modyfikacji : 12.09.2019
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dariusz Nurzyński
Osoba udostępniająca informację:
Dariusz Nurzyński Administrator strony BIP
Osoba modyfikująca informację:
Dariusz Nurzyński

Opcje strony

do góry